Zioła są dużymi źródłami rak-antyoksydanty prewencyjne

Zioła są dużymi źródłami rak-antyoksydanty prewencyjneProfilaktyka raka: wiele ziół są dużymi źródłami онкопрофилактическое przeciwutleniacze i powinny być dodane na ziołach diety. Ministerstwo rolnictwa USA odkryli, cynamon, goździki i oregano mieć szczególnie wysoki potencjał antyoksydacyjny. Zielona herbata zawiera polifenoli pod nazwą галлат эпигаллокатехина (egcg), który może pomóc w zapobieganiu różne rodzaje nowotworów, zwłaszcza płuc, piersi, żołądka i skóry. W badaniu kobiet zdrowie Iowa, wzrost konsumpcji czosnku kojarzył z niskim ryzykiem raka jelita grubego. Kurkumina, aktywny składnik w curcumine, mogą zapobiec lub zabija kilku typów komórek nowotworowych.

Inspiracja może uderzyć w dowolnym miejscu, ale ogrody wydają się gospodarza nieproporcjonalnie wiele spostrzeżeń, nie wydaje ci się? Umieścić Newton pod jabłonią i bam, grawitacji. George de sypialni wymyślił rzepy po przyjściu do domu z wycieczki pokryty zadziory.A tu jeszcze mi w moim podwórku, zbierali przez patch cytrynowej werbeny. „Czego szukamy?” mój sąsiad Adrian, który znalazł się na podwórku w czasie, zapytał”.Koperek,” powiedziałem. Potrzebny nam materiał do nowego przepisu na sałatkę, i wychodziłem, aby sprawdzić, obiekty użyteczności publicznej, латают trawy naszego podwórka. (Nikt nie wie, kto je posadził, więc i w дамках.) Niestety, jechałem pusty. „Och, mamy jedne укропы. Lemingi zobaczyć, czy to tak dobrze” – powiedział, znikając w kuchni i воссоздавалось z jednym z tych przypadków płaskiej plastikowej trawy. „Czy jesteś pewien?” Spytałem. „Nie potrzebujesz?” ”

Antybakteryjne połączeń, takich jak walka z rakiem

Czosnek jest silnym przeciwutleniaczem, pakiety z antybakteryjnych związków, takich jak walka z rakiem siarki i układ odpornościowy, zwiększając minerał selen. Cel jeść jedno surowe lub lekko gotowane ząbek czosnku dziennie. zioła na trądzik jeśli cierpisz na trądzik, to może być połączenie z zaburzenia równowagi hormonalnej, nadmiaru stresu i stagnacji wątroby. Istnieją pewne niesamowite zioła, które obsługują funkcję wątroby, która jest głównym organem odpowiedzialnym za zniszczenia i usunięcia nadmiaru tłuszczu i produktów na bazie hormonów, takich jak estrogen. Adrian zgodził się, że naprawdę byłoby super. Następnie wróciłem do środka, sprawia, że sałatka, i szybko zapomniał o organizacji moja udział trawy. Do tego tygodnia, to jest, kiedy znalazłem się znowu winne вскинув pół wiązki kolendry śluzowaty. (Kompost, oczywiście. Jaki potwór ty mnie bierzesz?) To szaleństwo trzeba było zatrzymać. Kto wiedział — w mojej okolicy tylko — ile taco poszedł ungarnished gdy puściłem разбитная trawa więdnie i tli się w mojej lodówce drzwi? Nie biorę odpadów spożywczych każdego rodzaju lekko.

Staram się wyczerpać wszystkie kulinarne możliwości z mojej produkcji (i wszystko inne, z wyjątkiem). Ale czasami, w podróży, lub po prostu zapominanie sprawia, że pozostają w tyle. I na pewno nie w pojedynkę. Według danych na 2012 krajowe zasoby Rada obrony wydanie papieru, amerykanie wyrzucać solidną ćwierć produkty, świeże owoce i warzywa prowadzą marnuje się żywności. Zioła są prawdziwymi zabójcami dla mnie. Choć mam dostęp do godnej ogrodem, czasami mi nadal trzeba zabrać estragon i шнитт-łuk lub miętą w sklepie. Łyżkę ziół na pytanie przechodzi na przepis … i co wtedy zrobić z resztą bandą? Możesz zaplanować tygodniowe menu wokół, że trawa może być, w poniedziałek makaron z bazylią, sałatka caprese wtorek, itp. Lub można prowadzić je w uniwersalne przyprawy, takie jak ten czy ten. Lub — lub można spróbować zorganizować po sąsiedzku trawy akcję. Postanowiłem iść coraz wyżej, ze szczególnym naciskiem na najnowsze. Mniej zbędnych ziół, a ponadto, to sprawia, że czuję się wszystkie ciepłe i rozmyte myśleć o jednym bukiecik z majeranku przynosi budzik mojego sąsiada w tabeli, a także moje własne.Antybakteryjne połączeń, takich jak walka z rakiem

Postanowił zapisać swój udział trawy dość ekskluzywny

Kilka prostych wytycznych, wydawało się w porządku. Postanowiłam zapisać swój udział trawy dość ekskluzywny: w tej chwili, po prostu ludzie, którzy mieszkają w moim domu i najbliższych sąsiadów. To sprawi, że roślina jest przekazanie jak najprostsze, który, mam nadzieję, pozwoli zwiększyć wpisowe. (Co, i fakt, że wszyscy się znamy, zmniejszając obrzydzeniem, która może przyjść na spotkanie traw z dziwnego Bob w dół ulicy.) I przynajmniej na początek, będziemy trzymać się prostych ziół, unikając fu resztę internetowych, takich jak ten i ten. To w epoce cyfrowej, oferuję pracę w grupie Google. Przewiduję, że ta praca jak hyperlocalized ziołowy odpowiednik rzeczy-wymiany freecycle jest występuje juggernaut, w którym uczestnicy korzystają z internetu grupy zorganizować różnego rodzaju nagrody. Oto wczoraj, wszyscy moi sąsiedzi otrzymali słoneczny zaproszenie do wstąpienia w ich skrzynki pocztowe: ja przecięcia moje palce, że udział trawy wznosi się ogromny. Adrian już na pokładzie, a ja z niecierpliwością czekają na cały strumień listów od innych.

Kto wie — być może, możemy go rozwinąć, aby owoce i warzywa, obok, lub, Hej, bochenka chleba lub więcej czekoladowe ciasteczka … czy kiedykolwiek próbował coś takiego w swojej okolicy? Co zadziałało, a co nie? Jak osiągnąć sukces? Podziel się swoimi radami w komentarzach poniżej.Następnym razem jesteś chory, pominąć wycieczka do apteki—pomoc może być tak blisko, jak twój spiżarnia. Nasi dziadkowie często zwracają się do ma trawy i sztućców, przypraw, by uniknąć najczęstszych chorób, i te sprawdzone środki udowodnione bezpieczne i skuteczne. (Jeśli masz stan zdrowia lub już używasz leki lub inne metody leczenia, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem.) Kaszel: tymianek zawiera dwa składniki (tymol i karwakrol), działanie wykrztuśne (flegma-rozdrabnianie) właściwości, co czyni go doskonałym wyborem, jeśli cierpisz z powodu kaszlu, duszności, ból gardła i zapalenie oskrzeli. Roślina ta posiada również silne antybiotyki właściwości. Aby zrobić nalewkę z ziela tymianku, wlać 1 łyżeczka łyżeczka suszonego tymianku (lub 1 łyżeczka świeżych) w 1 szklance wody przez 10 minut; przecedzić i pić do trzech filiżanek dziennie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *