Utrata masy ciała i cukrzyca

Waga drażliwy dla wielu ludzi, i uzyskać doskonały, zdrowy ciężar łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Ale gdy masz cukrzycę, istnieją ogromne korzyści odchudzanie. Będziesz mieć więcej energii i czuć się lepiej w sobie, i zmniejszyć ryzyko poważnych powikłań, takich jak choroby serca i udar mózgu.

I jeśli masz cukrzycę typu 2, utrata masy ciała może oznaczać nawet zmiana remisji cukrzycy.

Ale miliony ludzi z cukrzycą uważają utrzymanie zdrowej wagi ogromną walką-ty, oczywiście, nie jesteś sam. Jeśli czujesz swoje uczucia o jedzeniu i cukrzycy, mamy dużo informacji, aby pomóc.

Około 60% osób z cukrzycą typu 1 i około 85% osób z cukrzycą typu 2 ma nadwagę lub otyłość.
Jesteś w właściwym miejscu. Zebraliśmy to podręcznik dla utraty wagi, aby pomóc ci zacząć i utrzymać motywację. Możesz korzystać z tych linków, aby przejść do żądanej informacji.

Dodatkowy ciężar wokół talii, co oznacza, że tłuszcz może, istnieje również korzyści zdrowotne wynikające z jedzenia dereń raz w tygodniu, gromadzić się wokół narządów, takich jak wątroba i trzustka. Może to spowodować tzw insulinooporność. W ten sposób, utrata tego wagi może pomóc insulinę, który może być wyprodukowany, lub insulinę, które można wprowadzić, działać tak, jak oczekiwano.

I jeśli masz cukrzycę typu 2, utrata masy ciała może oznaczać nawet zmiana remisji cukrzycy.

I kiedy zaczynasz tracić na wadze i stają się bardziej aktywne, tobie i twojej medycznej zespole, może trzeba spojrzeć na swoje leki, zwłaszcza jeśli leczenie cukrzycy insuliną lub insuliną. To może oznaczać zmniejszenie dawki lub robić inne zmiany, ale porozmawiaj z twój ubezpieczenie zespole o nim. Dla niektórych osób, które potrzebują mniej leków na cukrzycę jest wielka motywacja do odchudzania.

Choć cukrzyca typu 1 nie ma nic wspólnego z wagą, utrata masy ciała pomoże ci zmniejszyć ryzyko powikłań i może oznaczać mniej zastrzyków insuliny.

A jeśli masz cukrzycę typu 2, to utrata około 15 kg może nawet doprowadzić do remisji cukrzycy. To może oznaczać odstąpienie od leczenia cukrzycy – zdolności zmienić życie. To jeszcze bardziej prawdopodobne, jeśli bliżej do swojego diagnoza i szybko – to mit, że odchudzanie, powoli lepiej dla ciebie.

Większość ludzi mówi, że oni również czują się lepiej w swoim nastroju, mają więcej energii i lepiej śpią. Czego szukać zdrowego ciężar cukrzyca dieta planuje schudnąć nie ma czegoś takiego jak specjalna dieta tylko dla osób z cukrzycą. Istnieje wiele różnych sposobów, aby schudnąć, ale nie ma jednej diety dla wszystkich.

To zaczyna się od poszukiwania sposobu jeść mniej kalorii niż potrzebujesz.

Kaloria (lub kcal) – to jednostka energii, która jest zawarta w żywności i napojów, które spożywamy. Twój organizm wykorzystuje energię do wszystkiego, co robimy – od oddychania i snu do pracy. Kiedy jesz, wymieniacie się energią, którą można użyć, co pomaga utrzymać zdrową wagę.

To zaczyna się od poszukiwania sposobu jeść mniej kalorii niż potrzebujesz.

Zazwyczaj rządowe zalecenia, że mężczyźni potrzebują około 2500 kcal dziennie w celu utrzymania zdrowej wagi i kobiety trzeba około 2000 kcal dziennie. Ale większość ludzi potrzebuje różnej ilości kalorii w zależności od tego, jak ich ciała działają, jak są one aktywne i jakie cele kontroli wagi.

Zebraliśmy kilka 7-dniowych planów zasilania, aby pomóc ci schudnąć. Wszystkie są klinicznie zatwierdzone, zrównoważone na substancji odżywczych, kalorii i węglowodanów i mogą pomóc, jeśli chcesz schudnąć:

Niskowęglowodanowa dieta

Plan diety śródziemnomorskiej
Niskokaloryczne diety 1200 lub 1500 kalorii dziennie
Dowody wskazują, że najlepsze podejście-to ten, który, prawdopodobnie chcesz użyć. W ten sposób, klucz musi znaleźć plan, który ci się podoba i pasuje do reszty swojego życia. Wszyscy ludzie są różni, i to, co działa dla niektórych może nie działać dla innych.

Niskokaloryczne i bardzo niskokaloryczne diety
Niskokaloryczna dieta składa się z 800 do 1200 kalorii dziennie – nasze bezpośrednie badanie używał niskokalorycznej diecie około 850 kalorii dziennie. Ale proste to nie jest dieta. On testuje program kontroli wagi, przedstawionych w praktyce GP.

Wtedy jest bardzo niskokaloryczna dieta, która oznacza mniej niż 800 kalorii dziennie.

Nie stworzyliśmy niskokaloryczne i bardzo niskokaloryczne plany zasilania, ponieważ mogą one być złożone z użyciem produktów. Większość ludzi, którzy się tej diety, wykorzystują specjalne produkty przemiany żywności, które odżywiają się w pełni. Jeśli zdecydujesz się spróbować niskokalorycznej diecie, na przykład bezpośrednie, najpierw porozmawiaj z lekarzem lub pielęgniarką, zwłaszcza jeśli używasz leki takie jak insulina.

Wtedy jest bardzo niskokaloryczna dieta, która oznacza mniej niż 800 kalorii dziennie.

Zanim zaczniesz, musisz wiedzieć, że zdrowego ciężar i jakie cyfry szukać. Chodzi o opracowaniu indeksu masy ciała (BMI) i wielkości talii.

Sprawdź swój ciężar

Badania pokazują, że im więcej masy tracisz, tym więcej korzyści dla zdrowia, ale nawet utrata zaledwie 5% nadwagi poprawią twoje zdrowie.

BMI wykorzystuje swój wzrost i wagę, aby działać, jeśli jesteś zdrowy, waga. On nie patrzy na to, ile tłuszczu masz w środku, więc trzeba też zmierzyć talię. Możesz rozwijać swoje BMI dla siebie, korzystając z tego narzędzia NHS – pokaże swój zakres docelowy.

Dla wielu ludzi, cierpiących na nadwagę, dążenie do zdrowego BMI nie może być realistyczne.

Poznaj swój rozmiar w pasie

Zdrowy rozmiar talii zależy od płci i pochodzenia etnicznego. To powinno być:

mniej niż 80 cm (31.5) dla wszystkich kobiet
mniej niż 94 cm (37 cali) dla większości mężczyzn
mniej niż 90 cm (35 cali) dla mężczyzn Południowej Azji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *